GMP

به منظور بهینه سازی خط تولید و حفظ کیفیت محصولات در بازه زمانی طولانی، شرکت‌های تولیدکننده تحت نظارت سازمان غذا و دارو می‌بایست دستورالعمل‌هایی را تحت عنوان عملیات خوب ساخت (Good Manufacturing Practice) پیاده سازی و اجرا نمایند. در واقع GMP سیستمی است برای اطمینان از اینکه محصولات ساخته شده همواره در تطابق با استانداردها، الزامات و مشخصات «از پیش تعیین شده» تولید و کنترل شده‌اند. اصول GMP برای به حداقل رساندن ریسک های تعریف شده است که نمی‌توان صرفاً از طریق انجام آزمایش محصول نهایی آنها را حذف کرد.
صنایعی مانند داروسازی، آرایشی، بهداشتی و غذائی به دلیل اهمیت و حساسیت بالای کاری ملزم به استفاده از مواد شیمیایی هستند که تحت قوانین GMP و زیر نظر سازمان های قانون گذار تولید شده‌اند. همگام با استانداردهای بین المللی، مجتمع صنایع شیمیایی دکتر مجللی بواسطه اخذ گواهی نامه GMP از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت اهداف زیر را دنبال نموده است:

  • برآورده سازی نیازمندی درون سازمانی مشتریان جهت تکمیل مدارک و مستندات.
  • اطمینان به مصرف کنندگان به لحاظ حفظ کیفیت محصولات در طول سالیان متمادی.

خطوط تولید، انبارها و آزمایشگاه‌های این شرکت بطور متناوب و در فواصل زمانی تصادفی مورد بازدید و ممیزی اساتید و کارشناسان سازمان غذا و دارو قرار می‌گیرند. علاوه بر آن بسیاری از مشتریان ما نیز می توانند از بخش‌های مختلف این شرکت (اعم از آزمایشگاه، کارخانه‌های اراک و ساوه) بازدید به عمل آورده و از نزدیک با توانمندی های این مجموعه آشنا می‌شوند. مجتمع صنایع شیمیایی دکتر مجللی با افتخار از تمامی شما مشتریان، صنعتگران و اساتید گرامی دعوت می‌نماید تا ضمن بازدید از این مجموعه و آشنایی با توانمندی‌های این شرکت، ما را از نظرات و تجربیات گران بهای خود بهره مند سازید.
صنایع شیمیایی دکتر مجللی باور دارد: کیفیت یک محصول به کیفیت اشخاصی که آن را تولید می‌کنند، بستگی دارد.

SWITCH THE LANGUAGE
Cart
X