معرفی شرکت

مجتمع صنایع شیمی دارویی دکتر مجللی با داشتن بیش از 20 سال سابقه در تولید مواد شیمیایی خالص و فوق خالص، بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و دارویی در خاورمیانه می‌باشد. محصولات این شرکت عمدتا شامل انواع مواد شیمیایی مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها و حلال‌ها و مواد کمکی مورد استفاده در صنایع داروسازی می‌باشند. از بدو تاسیس در سال 1379، محصولات این مجموعه مورد استقبال مشتریان و مخاطبان در صنایع مختلف قرار گرفته است، بطوریکه در حال حاضر برترین نام ها و بزرگترین شرکت‌های ایران در تمامی حوزه‌های صنعتی جزء مشتریان دائمی صنایع شیمیایی دکتر مجللی می‌باشند. از مهمترین دلایل اعتماد مشتریان به مواد شیمیایی برند دکتر مجللی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کیفیت محصولات در سطح جهانی.
  • تبعیت از برترین استانداردها مانند USP و ACS.
  • اخذ گواهی نامه های GMP و ISO17025.
  • برترین خدمات پس از فروش.
  • ارائه قیمت های رقابتی.

در سال 1396 این شرکت ضمن پیاده سازی الزامات و دستورالعمل‌های GMP موفق به اخذ گواهی نامه GMP برای تولید مواد شیمیایی گرید دارویی از سازمان غذا و داروی کشور گردید. بدین ترتیب برای نخستین بار در کشور برخی مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع دارویی تحت گریدهای USP ،BP و EP توسط این شرکت تولید و در دسترس کارخانه‌های داروسازی قرار گرفتند.
صنایع شیمیایی دکتر مجللی دارای 2 کارخانه در شهرهای ساوه و اراک، یک سایت تولیدی و دفتر مرکزی در تهران می‌باشد. در حال حاضر این مجموعه دارای 2 آزمایشگاه کنترل کیفیت و یک آزمایشگاه تحقیق و توسعه مجهز به دستگاه‌ها و تجهیزات به روز بوده و نزدیک به 100 نفر در آن مشغول به کار می‌باشند.

SWITCH THE LANGUAGE
Cart
X